Beşevler (0224 452 05 05) / Altıparmak (0224 224 12 70) yigitalp@yigitalpanaokulu.com

Tarihçemiz

 

Okulumuz 1998 yılında Bursa’nın Çamlıca mahallesinde tamamen çocuğumuz için duyduğumuz anaokulu ihtiyacı fikri ile gerçekleşmeye başlamış olup, Mart 1999 yılında eğitim öğretime başlamış ve ilk mezunlarını vermiştir.

Aydın ve mutlu bireyler yetiştirmek için Okul öncesinin önemini kendi çocuğumuz olduğunda daha iyi kavrayıp, bu düşüncelerle yapımına karar verdiğimiz anaokulumuz bu tarihten itibaren 19 yıldır büyüyerek gelişimine devam etmektedir.

“Çocuk, gelecek demek!”

Biz  bu anlayışla saygın, kaliteli ve bireyselleştirilmiş eğitim imkanları sunabileceğimiz bir okul kurma kararı aldık. Böylece kullanım alanları sadece öğrencilerimize ait olan spor salonu, yüzme havuzu, bahçe, drama ve sinema salonu gibi sosyal tesisleri içeren bir okul inşa ettik.

Çocuklar sosyalleştikçe olgunlaşır! You actually might check out a chances coin master free spins.

Anaokulu, çatısı altında çocuğun tüm sosyal faaliyetlerine olanak verecek nitelikte olmalıdır. Öyle ki; projeleri bir anaokulu olması için özel olarak tasarlanmalı ve inşa edilmelidir. Bizde ilk anaokulumuzu bu özelliklerin tamamını bünyesinde barındıracak şekilde inşa ettik. Çocuklarımızın her türlü sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunabilmesine olanak sağlayan okulumuzda, çocuklarımızın güvenli ve hijyenik bir ortamda eğitim ve öğretim görmesine ayrıca hassasiyet gösterdik. Beşevler ’de açılan ilk anaokulumuzdan sonra ki diğer okullarımızda da aynı hassasiyeti üst seviyede gösterdik.

Velilerimizden gelen yoğun taleplerden dolayı daha geniş bir ailenin temellerini atmak için Bursa’nın 4 farklı mahallesinde Yiğitalp Anaokulları yapılmıştır. Bu okullarımızdan Altınşehir 2008 yılında, Konak 2011 yılında, Altıparmak 2013 yılında ve Özlüce Okulumuz 2017 yılında açılmıştır. Kurumlarımızın hepsinde fiziki koşullar dışında eğitim ve öğretim modeli, beslenme birebir aynıdır.

Atatürk ilke ve inkılaplarına sağdık kalarak yetiştirdiğimiz öğrencilerimizle gurur duyuyor, parlak bir geleceğe onlarla yürümenin haklı onurunu yaşıyoruz.

 

Özel Yiğitalp Anaokulu

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Share This